Kulu Çilingir
Your Cart

Bakır Kalaylama Hizmeti

Bakır, tarih boyunca insanın günlük yaşamının içinde bulunmuş bir metaldir. Kazanlar, tencereler, maşrapalar, sahanlar, tavalar, kovalar, bakraçlar, siniler, tepsiler, taslar, leğenler, ibrikler, sürahiler, güğümler, cezveler… Bilinişi milattan önce 7000 yıllarına dayanan bakırın bazı gıda maddelerinin içindeki asitlerle reaksiyona girip zehirlenmelere, hatta ölümlere yol açan zehirli bileşimler oluşturdukları bilinir. Bu nedenle bakır kaplar kalayla kaplanır. Kalaylanan kaplar havadan etkilenmez, okside olmaz ve kimyasal maddelerin aşındırmasına karşı da korunmuş olurlar. Devamlı kullanılan bir bakır kabın zehirlenmeye yol açmaması için en azından yılda bir defa kalaylanması gerekir. Bakırın yüzeyinin kaplanmasında kullanılan kalayın insanı zehirleyici herhangi bir etkisi olmadığından besin maddelerinin korunmasında da kullanılır. Örneğin, konserve kutulan kalay kaplı metal saclardan yapılır. Kalayı atmış, yeşil bir renk almaya başlamış bakır tencerelerde yemek pişirilmemelidir.

Bakır Ürün Satışı

Kulu Çilingir olarak Bakır Kalaylamanın yanında satışını gerçekleştirdiğimiz ürün çeşitleri aşağıdaki gibidir

Sahan Çeşitleri, İkramlık Çeşitleri, Taban Çeşitleri, Tencere Çeşitleri, Tepsi Çeşitleri, Çaydanlık Çeşitleri, Cezve Çeşitleri

Hizmetlerimiz

Model: Bariyer Kumanda Kopyalama
Kulu Çilingir olarak; garaj kumandası, kepenk kumandası, kollu bariyer kumanası, mantar bariyer kumandaları, otomatik kapı kumandası, bahçe kapısı kumandaları, otopark kumandası ve alarm kumandaları ile oto anahtar kumandalarınızı hızlı bir şekilde çoğaltıyoruz. Kumandalı otopark bariyeri sistemleri..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: Bıçak Bileme
Bıçaklarınız, hangi tip olursa olsun bileme ustalarımız tarafından özenle bilenerek ilk günkü keskinliğine ulaştırılarak sizlere teslim edilir.Bıçak bileme ile her türlü bıçakların hepsinin belli kullanım sonrası ya da uzun süredir kullanım dışı kaldığı zamanlarda körelmesi gayet doğal birim durum o..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: Coast / Water
Kulu Çilingir olarak, Elektronik Kilit sistemine sahip kapınız için çilingir hizmeti verebilir veya elektronik & akıllı kilit sistemini kurabiliriz.Elektronik kilit sistemleri, kapılardan geçişleri kontrol altına almak için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemleri kartlı, yüz tanımalı ve p..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: Ev Çilingir Hizmeti
Her türlü Çelik Kapı Açma, Anahtar Kopyalama ve Kilit Değiştirme ve montaj işlemleriniz için uzman çilingiriniz hizmetinizdeYoğun geçen yaşam koşullarında unutkanlıklardan dolayı ev veya işyeri kapısında kalma riski sürekli karşılaşılan durumlar içinde yer alır. Evde unutulan ve ya yolda düşürülen a..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: Culture / Memory / Restoration
Bünyemizde bir çok kaliteli markaların, envai çeşit kilitlerini bulabilir bunları satın alabilirsiniz. Montaj hizmeti tarafımızca yapılmaktadır.* Çekmece Kilitleri.* Çelik Kapı Kilit ve Aksesuarları* Asma Kilit.* Barel / Silindir Çeşitleri.* Emniyet Kilitleri.* Kapı Hidroliği.* O..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: Oto Anahtar Yedekleme
Kulu Çilingir olarak marka ve model farketmeksizin aracınızın yedek anahtarını orijinaliyle birebir olacak şekilde yedekliyor, sizlere teslim ediyoruz.Oto anahtarı yapımı, tamiri, kopyalaması ve diğer bütün işlemler çok dikkat edilmesi gereken hususlar barındırır .Bu işte yapılan hataları genellikle..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Model: Oto Çilingir Hizmeti
Her marka araç ve model için kapıya zarar vermeden kilit açma, anahtar yedekleme işlemleriniz için uzman oto çilingir hizmeti veriyoruz.Her aracın kapısının açılması için farklı yöntemler vardır. Oto çilingirler aracınıza göre sizler için en garantili ve güvenilir yolu tercih ederler. Oto çilingirci..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)